ПРВИ МАЈ У СОКОБАЊИ

8. Мај, 2017

ПРВИ МАЈ У СОКОБАЊИ

Током овогодишњих првомајских празника, као и сваке године, преко 10 000 туриста из земље и региона попунило је смештајне капацитете Сокобање. Поред тога што Сокобања туристима пружа несвакидашње природне лепоте и могућност да празник проведу на очаравајућим излетиштима, ове године два велика догађаја обележила су Међународни празник рада.

Извор: Организација за туризам и културу Сокобања

Фестивал цвећа и украсног биља је у периоду од 28. априла до 5. маја 2017. године зашаренио део мермерног шеталишта, где су мештани и туристи могли да уживају у предивним мирисима и бојама.

Извор: Организација за туризам и културу Сокобања

У вечерњим сатима Првог маја одржан је традиционални првомајски концерт на централном сокобањском тргу, а овог пута пред публиком је наступио популарни певач Џенан Лончаревић који је својим фантастичним извођењем, које је трајало више од два сата, пружио незаборавну забаву мештанима и гостима.