СОКОБАЊА ДОМАЋИН СКУПШТИНЕ ЛОВАЧКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ

8. Мај, 2017

Седница Управног одбора Ловачког савеза Србије одржана је 27. априла 2017. године у Скупштинској сали општине Сокобања. Председник општине, господин Исидор Крстић, овом приликом обратио се делегатима Управног одбора и изразио добру вољу и спремност руководства локалне самоуправе да допринесе развоју ловачког туризма и уздигне овај вид туризма на виши ниво, како би се и туристичка посета Сокобањи повећала за 3%.

Разматрана су и актуелна питања у вези са осигурањем ловаца за текућу ловну годину, формирањем нове комисије и именовања чланова у две комисије у Ловачком савезу Србије, као и предлог дневног реда и одлука за редовну годишњу седницу Скупштине Ловачког савеза Србије, која ће бити одржана у Београду 13. маја 2017. године.