Одборници се одрекли дневница за помоћ породици из Николинца

28.02.2020. На данашњој седници Скупштине општине Сокобања одборници су усвојили програм рада за 2020. годину, као и одлуку о изради локалног антикорупцијског плана општине Сокобања за период од 2020-2025.Општински парламент је усвојио и решење о именовању изборне комисије општине Сокобања и измену решења о именовању Савета за безбедност. Дата је сагласност на план рада Дома здравља Сокобања за 2020. годину, као и на годишњи финансијски извештај за 2018. годину. Одборници су усвојили и извештај о степену реализације програма пословања ЈКП „Напредак” Сокобања за прошлу годину.

So Sokobanja

Вест можете прочитати кликом на линк: